Zebrania i konsultacje

Remonty i inwestycje

Dopalacze !
Konsultacje w sprawie programu wychowawczo-profilaktycznego PDF Drukuj Email

Zapraszamy rodziców zainteresowanych konsultacjami dotyczącymi budowania programu wychowawczo-profilaktycznego na rok szkolny 2017/18.

Spotkanie odbędzie się dnia 11.09.2017r. o godz. 1600 na terenie szkoły w sali 119.

Pedagog i psycholodzy

Stypendium edukacyjne PDF Drukuj Email

Stypendium edukacyjne!

Informujemy, że kwota uprawniająca do ubiegania się o stypendium edukacyjne wynosi 514 zł netto (dotyczy dochodu uzyskanego w m-cu sierpniu) na osobę w rodzinie. Do tej kwoty nie wlicza się 500+. Wnioski do odebrania w sekretariacie szkoły i gabinecie pomocy psychologiczno-pedagogicznym od 04.09.2017r. Termin składania wypełnionych wniosków do 15.09.2017r.

Zebranie RR PDF Drukuj Email

Zapraszamy serdecznie na zebranie Rady Rodziców

we wtorek, 13 czerwca 2017r. o godz. 17.30 (sala 119).

Promocja Nieodpłatnej Pomocy Prawnej PDF Drukuj Email

dogma banner 2017

Ulotka.pdf

Na pomoc pomocy prawnej

Minął już ponad rok od wprowadzenia systemu nieodpłatnych porad prawnych. Profesjonalna pomoc prawna stała się łatwiej dostępna dla uprawnionych osób i to najbliżej ich miejsca zamieszkania. Wiedza płynąca z poradnictwa stanowi realny obraz tego z czym borykają się obywatele i jakie problemy napotykają w codziennym życiu. Organizacje pozarządowe są papierkiem lakmusowym lokalnych potrzeb oraz problemów. W naszej pracy bardzo często spotykamy się z osobami, które potrzebują wsparcia prawnika, bowiem nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie z problemami, które ich spotykają. Wielu potrzebujących znalazło zrozumienie, pomoc i sposób na rozwiązanie problemów. Każda sprawa rozwiązana w Punktach Pomocy Prawnej prowadzonych przez Stowarzyszenie „DOGMA” to nie tylko kolejny „numer klienta” w archiwum. To przede wszystkim problem, a nierzadko życiowy dramat człowieka, którego nie opuszcza poczucie bezsilności i bezradności; człowieka, któremu próbujemy pomóc w znalezieniu wyjścia z jego trudnej sytuacji oraz staramy się pokazać, jak wielka siła drzemie w nim samym i jak wiele od niego zależy.

Zebranie RR PDF Drukuj Email

Zapraszamy serdecznie na zebranie Rady Rodziców

w poniedziałek, 29 maja 2017r. o godz. 17.30 (sala 119).

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>