UKS Aktualności

UKS Karlik
Informacja o testach do klas o profilu pływackim PDF Drukuj Email

TEST SPRAWNOŚCIOWY DO KLAS SPORTOWYCH O PROFILU PŁYWACKIM:

IV SZKOŁY PODSTAWOWEJ
oraz
I GIMNAZJUM

04.05.2016 r. (ŚRODA) o godzinie 16.00 (drugi termin 18.05.2016 r. godz. 16.00) na basenie ZSO nr 7 w Katowicach, ul. Witosa 23 odbędzie się rekrutacja do klas sportowych o profilu pływackim.

Wszystkie chętne dzieci uczęszczające obecnie do klasy III SP oraz do klasy VI SP serdecznie zapraszamy.

Zbiórka przed basenem o godz. 15.45

 
Zawody Pływackie "Pływaj z nami na Koronie" PDF Drukuj Email

ZAWODY PŁYWACKIE W KRAKOWIE

16.04.2016r odbyła się II edycja zawodów pływackich w Krakowie – „Pływaj z nami na Koronie”. Nasz klub UKS „Karlik” reprezentowali następujący uczniowie:

Thamm Michalina

Thamm Milena

Szczepanek Amelia

Węgrzyn Anna

Kalamłacki Jakub

Gądzik Tymon

Wszyscy zawodnicy zbliżyli się do swoich rekordów natomiast Kuba Kalamłacki na 50 m stylem grzbietowym i 100 m stylem dowolnym popłynął nowy rekord życiowy.

Najlepszy wynik w tych zawodach uzyskała MILENA TAHMM na 50m stylem klasycznym z czasem 40.82s zajmując III miejsce. Czas ten w kategorii wiekowej 11-latków w tym sezonie jest najlepszym czasem w Katowicach, drugim czasem w województwie śląskim i dziewiątym czasem w Polsce.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy. Więcej informacji na www.megatiming/okręgowe/kraków

Opiekunowie: Sylwia Warczak, Dariusz Jasiński

 
Zabrzański Miting Pływacki – Runda I PDF Drukuj Email

10.04.2016 r. odbyła się pierwsza runda zawodów pływackich w Zabrzu.
Wystartowało w nich 376 zawodników z 21 klubów.
Z naszego klubu UKS „Karlik" startowało 18 zawodników.
Najlepsze wyniki osiągnęli:
1. Thamm Michalina – 2 miejsce - 50m stylem klasycznym
2. Thamm Milena – 1 miejsce - 50m stylem klasycznym
3. Thamm Milena – 2 miejsce - 50m stylem motylkowym
4. Węgrzyn Anna – 3 miejsce - 50m stylem dowolnym
5. Węgrzyn Anna – 3 miejsce – 100m stylem zmiennym
6. Hetman Mateusz – 1 miejsce – 50m stylem motylkowym
7. Hetman Mateusz – 2 miejsce – 100m stylem kraulem

Wszystkim zawodnikom gratulujemy bardzo dobrych wyników i życzymy dalszych sukcesów.
Więcej informacji na megatiming.pl/okręgowe/zabrze 10.04.2016
Opiekunowie: Sylwia Warczak, Dariusz Jasiński

DSC08994DSC09318
DSC09343

DSC09347

DSC09429

 
XIX Międzynarodowe Zawody Pływackie O Puchar MTP Delfin Cieszyn PDF Drukuj Email

2 kwietnia 2016 r odbyły się zawody pływackie w Cieszynie. Wystartowało w nich 401 zawodników z 40 klubów w tym 11 klubów zagranicznych (Czechy – 5 klubów, Ukraina – 3 kluby, Słowacja – 2 kluby, Węgry – 1 klub). Zawody odbyły się w dwóch blokach pływackich o godzinie 10.00 oraz 16.00

DWA ZŁOTE MEDALE
NA DYSTANSIE 50m st. klasycznym i 100m st. klasycznym zdobyła
MILENA THAMM uczennica klasy 5c

WP 20160402 003

Więcej…
 
II Runda Ligi Pływackiej PDF Drukuj Email

22.03.2016 r. w MOS Katowice odbyła się II runda Międzyszkolnej Ligi Pływackiej. Nasi uczniowie pod opieką p. Sylwii Warczak oraz p. Dariusza Jasińksiego również wzięli udział w kolejnej rundzie zajmując następujące miejsca:

100 dowolny – 11 latDSC08813

III miejsce - Bromboszcz Marta
II miejsce – Wojtek Hebda

50 dowolny -12 lat
I miejsce – Ania Węgrzyn
IV miejsce – Ola Margas
II miejsce – Jakub Kalamłacki
IV miejsce- Tymon Gądzik

50 dowolny – 13 lat
DSC08791
III miejsce – Weronika Kolakowska
II miejsce – Oskar Zając

25 grzbietowy – 9 lat
III miejsce – Alicja Manowska

50 grzbietowy – 11 lat
I miejsce – Agnieszka Czerner
III miejsce – Wojtek Hebda

100 grzbietowy – 12 lat
I miejsce – Amelia Szczepanek
II miejsce - Alicja Włodarczyk
III miejsce – Oliwia Maśląg
IV miejsce – Emilia KapuścińskaDSC08818DSC08815
III miejsce – Kuba Rusin
IV miejsce – Tymon Gądzik

100 grzbietowy – 13 lat
III miejsce – Oskar Zając

50 klasyczny – 11 lat

I miejsce – Milena Thamm

50 motylkowy – 11 lat
I miejsce – Milena Thamm
II miejsce – Agnieszka Czerner

100 zmienny – 12 lat
I miejsce – Ania Węgrzyn

IV miejsce – Amelia Szczepanek
II miejsce – Kuba Kalamłacki

II miejsce - SZTAFETA 4X50m stylem dowolnym kobiet – 11 lat
II miejsce - SZTAFETA 4X50m stylem dowolnym kobiet – 12 lat
II miejsce - SZTAFETA 4X50m stylem dowolnym mężczyzn – 12 lat
III miejsce - SZTAFETA 4X50m stylem dowolnym kobiet – 13 lat
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 14
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl