Happening czytelniczy na katowickim rynku PDF Drukuj Email

Uczennice z Koła Przyjaciół Biblioteki oraz uczniowie klas 6 a 6c wzięli udział w happeningu czytelniczym pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam". W ramach tego spotkania mieliśmy okazję sprawdzić się w różnych konkursach, posłuchać znanych osobistości czytających na głos książkę "Oskar i pani Róża", zapoznać się ofertą bibliotek z naszego regionu, a także dołączyć się do bijących rekord czytania w jednym momencie. Na zakończenie nasza uczennica Natalia Żurek została nagrodzona tytułem „Aktywny czytelnik biblioteki szkolnej"

Happening

Warsztaty w Filii nr 12 Miejskiej Biblioteki Publicznej PDF Drukuj Email

Klasy II i III Szkoły Podstawowej miały możliwość uczestniczenia w warsztatach etnologiczno-tanecznych z aspektem literackim, które odbyły się w maju oraz czerwcu w Filii nr 12 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach.

Czytanie przedszkolakom w maju PDF Drukuj Email

Podczas kolejnej wizyty w osiedlowym przedszkolu, uczennice z Koła Przyjaciół Biblioteki czytały dzieciom książkę.

przedszkole

Ulubione książki nauczycieli z dzieciństwa PDF Drukuj Email

Biblioteka zaprasza wszystkich uczniów do obejrzenia wystawy "Ulubione książkinauczycieli z dzieciństwa".Zachęcamy również do odgadywania jakie tytuły książek wytypowali poszczególni nauczyciele.

ulubione książki

Dzień Dziecka w bibliotece PDF Drukuj Email

Z okazji Dnia Dziecka biblioteka zaproponowała uczniom wspólne zabawy i czytanie zabawnych wierszyków. Dla odwiedzających nas tego dnia czytelników mieliśmy też drobne upominki.

Dzieńdziecka

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>