flaga hiszpani flaga_niemiec flaga_polski grecja flaga flaga turcji
Comenius Week
W październiku w naszej szkole odbył się Tydzień Comeniusa, który miał na celu dotarcie z informacjami o projekcie do jak najszerszej grupy uczniów i nauczycieli. Codziennie odbywały się różne imprezy. W poniedziałek powstała wystawa plakatów z ważnymi informacjami na temat zasobów wodnych na kuli ziemskiej. We wtorek w auli przypomnieliśmy najbardziej znane polskie zwyczaje ludowe związane z wodą. Była to również okazja dla naszego zespołu, by się przedstawić społeczności szkolnej. Kolejne wydarzenia to wystawa powiedzeń, przysłów i literatury związanej z tematyką wody, zwiedzanie sali poświęconej energii otrzymywanej dzięki wodzie. Na koniec tygodnia w auli odbyły się targi naukowe dla uczniów klas gimnazjalnych. Zapraszamy do obejrzenia filmu, który wtedy nagraliśmy.

Comenius Week FILM PDF Drukuj Email

Comenius-week