Wyniki konkursu „Projekt okładki ulubionej baśni” 2017 r. PDF Drukuj Email

WYNIKI KOMPUTEROWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

DLA KLAS I – III

PROJEKT OKŁADKI ULUBIONEJ BAŚNI

Konkurs odbył się 9.06.2017 r.

I miejsce z wyróżnieniem – Małgorzata Kycler kl. 2g

I miejsce – Tamara Kuczyńska kl.1b, Aleksandra Gawlica 2e, Weronika Kulik 2e, Julia Kulik 2e, Konrad Tułowiecki 2e

okladka basn1

GRATULUJEMY!

Wyniki szkolnego konkursu programistycznego PDF Drukuj Email

Dnia 8.06.2017 r. w naszej szkole odbył się Komputerowy Konkurs Programistyczny dla uczestników projektu „Twórcza informatyka z Baltie”. Uczniowie mieli za zadanie ułożyć program komputerowy w środowisku Baltie3 na platformie konkursowej „sgpsys.com”. Uczestnicy wzięli udział w konkursie Baltie Junior na tejże platformie. Najlepsza okazała się uczennica Oliwia Pacholczak z klasy 3b i zajęła I miejsce. II miejsce zajął Bartosz Kotas (klasa 3b), III miejsce zajęła Oliwia Moryson (klasa 3b). Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

konkbaltie

Opiekun konkursu

Beata Mąsior

„Non stop jestem online” PDF Drukuj Email

WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

Non stop

jestem online

Miło nam poinformować, że znane już są wyniki szkolnego konkursu ortograficznego. W ramach polonistycznych zmagań uczniowie musieli poradzić sobie z dyktandem traktującym o Internecie               i zagrożeniach z niego płynących. Wśród gimnazjalistów najlepszy wynik osiągnęła AGATA GĘBICZ         z klasy 1C, natomiast w szkole podstawowej zwyciężyła MAGDALENA KYCLER z klasy 6A. Wynik Magdy był najwyższy, jeżeli chodzi o wszystkich uczestników konkursu, dlatego została ona zwycięzcą kompetycji.

Od dnia dzisiejszego, do przyszłej edycji konkursu MAGDALENA KYCLER może szczycić się tytułem TYTANA ORTOGRAFII 2017!

Serdecznie gratulujemy!

Komputerowy Konkurs Plastyczny dla klas 1-3 PDF Drukuj Email

KOMPUTEROWY KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I –III

SZKOŁY PODSTAWOWEJ

w ramach projektu „W Krainie Bajek i Baśni”.

Konkurs będzie polegał na wykonaniu komputerowej pracy plastycznej (za pomocą programu „Paint”):

na temat „Projekt okładki ulubionej baśni”.

Termin - 9.06. 2017 r.

od godziny 14.30 do godziny 15.30.

w sali 214.

Zgłoszenia przyjmowane są do 8.06.2017 r. w sali 222.

Autorzy najlepszych i najbardziej pomysłowych prac zostaną nagrodzeni dyplomami.

Zapraszamy!

Opiekun konkursu: Beata Mąsior