PDF Drukuj Email

szachy-staunton-3Zapraszamy uczniów naszej szkoły na zajęcia szachowe, które odbywają się w czwartki w sali 226:

grupa początkująca - od 12:40 do 13:25,
grupa średniozaawansowana – od 13:35 do 14:20 ,
grupa zaawansowana – od 14:30 do 15:15.

Zajęcia prowadzi instruktor sportu szachowego, sędzią szachowy i współtwórca Szkoły Szachowej Młodych Umysłów.
Oprócz zajęć organizujemy turnieje szachowe, symultany i treningi. Dysponujemy własnym sprzętem (szachy turniejowe, zegary, tablice demonstracyjne, rzutnik multimedialny, sprzęt komputerowy, literatura fachowa). W ramach zajęć koncentrujemy się na wszechstronnym rozwoju dzieci przy pomocy szachów: kształcenie pamięci, umiejętności trwałej koncentracji, wyobraźni, fantazji oraz myślenia logicznego i twórczego.
Regularnie uczestniczymy w Mistrzostwach Katowic Szkół Podstawowych w Szachach.gniadek3 szachy

Sprawozdanie z ligi SP-33 1.4

Sprawozdanie z ligi SP-33 2.4