24dwp2ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI W WIEKU 6 - 25 lat
NA ZBIÓRKI ZUCHOWE I HARCERSKIE

Obietnica Zuchowa PDF Drukuj Email

DSC02584DSC025901 lutego (piatek) w Naszej Szkole odbyła się Obietnica Zuchowa. Dla każdego zucha to najważniejszy i najbardziej uroczysty dzień w jego zuchowym życiu. Po jej złożeniu, stają się członkiem wielkiej harcerskiej rodziny. Na zbiórce musiały wykonać wiele zadań i udowodnić, że zasługują na miano zucha. Zabawy, plasy i wspólne śpiewanie poprzedziły doniosły akt złożenia obietnicy zuchowej - "Obiecują być dobrym zuchem, zawsze przestrzegać Prawa Zucha"

Trzymamy kciuki za nasze zuszki. Czuj! Czuwaj!