UKS Aktualności

Delfiniada i Gimnazjada PDF Drukuj Email

5.12.2012r. odbyła się w naszej szkole XII Gimnazjada Pływacka, natomiast 6 i 7 grudnia    XI Delfiniada Pływacka  o Puchar Prezydenta Miasta Katowic. Patronat nad zawodami objął Prezydent Miasta Katowic - Piotr Uszok. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach, a współorganizatorem Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta w Katowicach oraz UKS ,,Karlik” przy SP nr 33 w Katowicach.

Wyścigi zostały rozegrane seriami na czas oddzielnie w konkurencjach dziewcząt i chłopców.IMG 0032

Zawodnik miał prawo startu w dwóch  konkurencjach indywidualnych i w dwóch sztafetach.

Najlepszym zawodnikiem XII Gimnazjady okazał się nasz reprezentant Brzytwa Mateusz, natomiast najlepszą zawodniczką XI Delfiniady została nasza uczennica Muńkowiak Amelia. Uczniowie naszej szkoły w klasyfikacji końcowej na XII Gimnazjadzie, jak i XI Delfiniadzie Pływackiej zajęli 3 miejsce. Gratulujemy również wszystkim naszym uczniom, którzy reprezentowali szkołę na zawodach, zajmując miejsca na podium w konkurencjach indywidualnych. Życzymy dalszych sukcesów.

WYNIKI:
Gimnazjada.pdf
Delfiniada.pdf

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl