promocja logo3

Program edukacyjny ,,Trzymaj Formę" PDF Drukuj Email

Wramach programu edukacyjnego ,,Trzymaj Formę" uczniowie naszej szkoły wraz z Panią Dyrektor Teresą Liburską-Łój i Zespołem Promującym Zdrowie 18.06.2012r. wzięli udział w Gali podsumowującej realizację programu. Gala miała miejsce w Centrum Kultury w Katowicach, na której gościła m.in. pani Wiceprezydent Katowic- Krystyna Siejna.

Celem programu była edukacje w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety.

Nasza szkoła zakończyła program zdobywając II miejsce wśród szkół z Mysłowic, Siemianowic ŚL. i Katowic. Natomiast wśród rodzin najaktywniej uczestniczących w projekcie I miejsce, które zajęli Państwo Matejek.

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl