Remonty i inwestycje

Trzymaj formę PDF Drukuj Email

Nasza szkoła bierze czynny udział w programie edukacyjnym "Dbam o siebie - żyję zdrowo - "Trzymaj formę"

W ramach tego programu wdrożony został program prozdrowotny pt.: "Zdrowa Szkoła", gdzie na lekcjach przyrody i bilogii uczniowie zgłębiają wiedzę na temat zdrowego, racjonalnego odżywiania się i znaczenia wysiłku fizycznego dla zdrowia. Młodzież również uczestniczy w różnych konkursach, apelach, warsztatach, wykładach, spotkaniach z dietetykiem, prelekcjach o tematyce zdrowotnej.

21.04 nauczyciele i uczniowie naszej szkoły braliśmy udział w "Jarmarku zdrowia" w Hali Widowiskowo-Sportowej "Spodek" w Katowicach. Uczestnicząc w działalności promującej zdrowie wzieliśmy udział w konkursie na projekt edukacyjny promujący aktywne uczestnictwo rodziców w prezentacji programu edukacyjnego "Trzymaj formę" pt. Żyj zdrowo"

15.05.2012r. odbyło się spotkanie z panią dietetyk Urszulą Cybulską z Poradni Leczenia Chorób Metabolicznych "Waga" w Katowicach temat "Zdrowego żywienia" uczestniczyło w programie zapewnia bezpłatne konsultacje z psychologiem p. Agnieszką Sobiegała.

adres: Przedszkole nr 16 w Chorzowie ul. Brzozowa 9, tel. 663928154

Aktualnie w ramach programu Państwowy Powiatowy Insektor Sanitarny w Katowicach, ogłosił konkurs w projekcie "Dbam o siebie - żyję zdrowo"

 

MATERIAŁY Z PRELEKCJI

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl