HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>
Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 6 w roku szkolnym 2011/2012 PDF Drukuj Email
  • Finalista - Finalista Przedmiotowy Konkurs Biologiczny - Michał Meisner kl 3C
  • Finalista- Przedmiotowy Konkurs Matematyczny - Filip Lisiewski kl. 2A
  • Przeszedł do etapu rejonowego - Przedmiotowy Konkurs Historyczny - Paweł Altman kl. 2A

  • Przeszedł do etapu rejonowego - Przedmiotowy Konkurs Biologiczny - Michał Neisner kl. 3C

  • Przeszła do etapu rejonowego - Przedmiotowy Konkurs Języka Niemieckiego - Olimpia Kopańska kl 3C

  • Przeszedł do  II etapu - Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów- Filip Lisiewski kl. 2A

  • laureat - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Olimpus"- Filip Lisiewski kl. 2A

  • laureatka - „Zachowaj trzeźwy umysł"- konkurs w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej - Marta Czyż kl. 3D

  • I miejsce - Międzynarodowy Turniej Koszykówki o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze - koszykarze kl. ID

  • I miejsce - Wojewódzki Turniej Sportowy „Klimon Cup"  - koszykarze kl. 1D
  • Weszli do półfinału Mistrzostw Śląska Gimnazjów -  koszykarze kl. 2D
  • Weszli do półfinału Mistrzostw Polski Rocznik 98 - koszykarze kl. 1D
  • Przeszedł do etapu wojewódzkiego - Przedmiotowy Konkurs Biologiczny- Michał Meisner kl. 3C
  • Wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"- Filip Lisiewski  kl. 2A
  • Laureat - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus"-sesja jesienna- Filip Lisiewski  kl. 2A
  • III miejsce - Międzynarodowy Konkurs Informatyczny- Paulina Pluta  kl. 2A
  • Laureat - - konkurs w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej "Zachowaj Trzeźwy Umysł" -Marta Czyż kl 3D ,     Robert Ratajczak kl. 3B
  • I miejsce - IV Ogólnopolski Konkurs Tańca Break-Dance i Hip-Hop w Lublińcu- Aleksandra Supińska, Sylwia Jaworska, Paulina Jaworska, Wiktoria Chwałek, Sara Jedynak kl. 2B
  • wyróżnienie - Ogólnopolska Stypentiada Polonistyczna- Wioletta Wiśniewska kl. 3A
  • III miejsce - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Ochrona Wody"- Natalia Zakrzewska kl. 3A

  • III miejsce - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Ochrona Wody"-  Jolanta Szczypara kl. 3B

  • wyróżnienie - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Ochrona Wody" - Bryan Gazdyszyn kl. 3A
  • I miejsce - Międzynarodowy Turniej Koszykówki o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze- koszykarze kl. 1D
  • I miejsce - Wojewódzki Turniej Sportowy "Klimon Cup"- koszykarze kl. 1D
  • I miejsce -Mistrzostwa Katowic- Gimnazja koszykówka- kl. 2D
  • III miejsce - Półfinał Mistrzostw Śląska Gimnazjów- koszykówka- kl. 2D
  • II miejsce - Finał Grupy "B" Kadetów- koszykówka- kl. 2D
  • IV miejsce- Turniej o Puchar Gorc Kadr Wojewódzkich- koszykówka- S.Łubkowski, Ł Jagieła, M.Binkowski- kl. 2D
  • II miejsce - Półfinał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Kadr Wojewódzkich- koszykówka- S.Łubkowski, Ł.Jagieła, M.Binkowski- kl.2D
  • I miejsce w grupie - Ćwiećfinały Mistrzostw Polski (V-14) Koszykówki
  • II miejsce - Mistrzostwa Katowic w Siatkówce Dziewcząt
  • II miejsce - Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt
  • I miejsce - Mistrzostwa Katowic w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych
  • II miejsce - Turniej Halowy o Mistrzostwo Katowic w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych
  • II miejsce - Półfinał Wojewódzki w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych
  • II miejsce - Turniej Piłki Nożnej o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty
  • III miejsce - Turniej Piłki Nożnej organizowany przez Komendę Miejską Policji

  • Wicemistrzostwo Polski w Akrobatyce Sportowej Juniorów - Marcin Firak z kl. 1D
 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl