Akademia z okazji 30-lecia stanu wojennego PDF Drukuj Email
Dnia 13 grudnia 2011 roku odbyła się w naszej szkolę Uroczystość Patriotyczna "Drogi Polaków do wolności" z okazji 30-lecia stanu wojennego. Na uroczystość przybyło wielu znanych gości, między innymi Dyrektor KWK "Wujek". Uroczystość zapoczątkowało przemówienie Pani dyrektor, która powitała naszych gości. Zostały odczytane listy od Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego oraz Lecha Wałęsy. Po tym wszystkim odbyło się przedstawienie, które przybliżyło nam fakty z tamtych dni. Uroczystość przygotowała Pani Izabela Kamińska oraz Pani Halina Pustuła - Wójciak , stroje górników zostały przygotowane przez Panią Beatę Kaszub, a w aktorów wcielili się uczniowie z klasy 3C i 1D
30-lecie.
 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl