HOT NEWS
Wyniki Komputerowego Konkursu Plastycznego z 29.10.2012 r. PDF Drukuj Email

                                            Projekt okładki książki – „Wiersze dla dzieci”

 

KLASY I

I MIEJSCE – TYMOTEUSZ BARAN 1a

 

II MIEJSCE – BARTOSZ SZLAPAŃSKI 1b

 

III MIEJSCE – OLIVIER OLEŚ 1c

 

KLASY II

I MIEJSCE – DARIA BARTKOWSKA 2d

 

II MIEJSCE – MARTYNA MADEJ 2b

 

III MIEJSCE – JAKUB KALAMŁACKI 2c

 

KLASY III

I MIEJSCE – ADAM TYRTANIA 3d

 

II MIEJSCE – WERONIKA SZYWAŁA 3a

 

III MIEJSCE – PAULINA JASIEWICZ 3b

GRATULUJEMY!

 

 

Wyniki Konkursu Pięknego Czytania z 9.05.2012 r.

DLA KLAS I – II SP

PROJEKT: „W KRAINE BAJEK I BAŚNI”

KLASY I

I MIEJSCE - ANNA WĘGRZYN I a, NATALIA NIEMIEC I b

II MIEJSCE - TYMON GĄDZIK I d

III MIEJSCE - MIKOŁAJ HOLECZEK I c

KLASY II

I MIEJSCE – ALICJA BŁĘDOWSKA II b

II MIEJSCE – AGATA GĘBICZ II a, KLAUDIA MŁYNARCZYK II d

III MIEJSCE – WERONIKA GLUŹNIEWICZ II c

 

Wyniki Konkursu: Projekt okładki książki

- „Moja ulubiona baśń”

I MIEJSCE - DARIA BARTKOWSKA I D, ZOFIA WYLECIOŁ II A

II MIEJSCE - GABRIELA JAKUBOWSKA II A

III MIEJSCE - MAGDALENA KYCLER I A

WYRÓŻNIENIE - PRZEMYSŁAW JASIK III C

GRATULUJEMY!

 

WYNIKI
KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA
DLA KLAS I – II SP
, KTÓRY ODBYŁ SIĘ 19.01.2012 r.
PROJEKT: „W KRAINE BAJEK I BAŚNI”

KLASY I
I MIEJSCE - NATALIA NIEMIEC Ib, TYMON GĄDZIK I d
II MIEJSCE – ANNA WĘGRZYN I a, PATRYCJA FILIPCZYK I c

KLASY II
I MIEJSCE – ALICJA BŁĘDOWSKA II b
II MIEJSCE – AGATA GĘBICZ II a
III MIEJSCE – JULIA DOSSMAN II c
GRATULUJEMY!

WYNIKI KOMPUTEROWEGO

KONKURSU PLASTYCZNEGO

DLA KLAS I - III

„BARWY JESIENI – OWOCE I WARZYWA”

I MIEJSCE – Magdalena Kycler 1a

II MIEJSCE – Dawid Kwartnik Ia, Tymon Gądzik Id

III MIEJSCE – Anna Węgrzyn Ia, Tymoteusz Jazgar 2a,

Gabriela Jakubowska 2a

Wyróżnienia

Anastazja Kałuża 2a,

Wiktoria Staśkiewicz 1b,

Natalia Mróz 1b

GRATULUJEMY!
 

Wyniki Konkursu "Jesienne Drzewo"

I miejsce

Roksana Bąk  -  ZSP nr 1
Wiktoria Myczkowska  -  ZSP nr 1
Sandra Kaczmarczyk  -  ZSO nr 1

II miejsce

Wiktoria i Weronika Szywała  -  ZSO nr 7
Justyna Baczyńska  -  ZSI nr 1
Olgierd Rajca i Kacper Reliński  -  ZSI nr 1
Julia Donat  -  SP nr 19

III miejsce

Wiktoria Sobiesiak  -  SP nr 17
Julia Franke  -  SP nr 19
Jaś Wójcik  -  SP nr 59
Anita Buła  -  ZSI nr 1

DYPLOMY ZOSTANĄ PRZESŁANE POCZTĄ

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl