Zebrania i konsultacje

opłata dla dzieci wyjeżdżających

na Zieloną Szkołę

10 dni x 3zł = 30 zł

opłata dla dzieci komunijnych wyjeżdżających na wycieczkę do Częstochowy

19 dni x 3zł = 57 zł

Informujemy również o możliwości wykupienia obiadu w dzień wolny od zajęć dydaktycznych - 2 maja. Rodziców i opiekunów planujących posiłek dziecka w stołówce tego dnia prosimy o doliczenie 3 zł do wybranej opłaty.

Przypominamy, iż wpłaty za obiady

należy dokonać do 10 maja

tylko i wyłącznie na rachunek bankowy o nr

(wpłaty na rzecz miasta zwolnione są z opłat)

Przypominamy także o konieczności prawidłowego opisywania wpłat za obiady. W tytule przelewu powinno znaleźć się imię i nazwisko korzystającego z posiłku dziecka oraz miesiąc jakiego dotyczy wpłata NP. JAN KOWALSKI, OBIADY MAJ 2017

Procedury dotyczące osób, które spóźniają się z wpłatami za obiady szkolne

Procedura postępowania wobec dłużników:

1. Ustne przypomnienie dziecku o mijającym terminie opłat
  2. Pisemne przypomnienie rodzicom lub opiekunom o mijającym terminie opłat za pośrednictwem dziecka poprzez zeszyt korespondencyjny lub informację wysłaną na na podany adres e-mail.
  3. Telefoniczne poinformowanie rodziców bądź opiekunów przez wychowawcę
  4. Wezwanie do zapłaty wysłane do rodziców bądź opiekunów listem poleconym.
  5. W przypadku braku wpłaty do 10-go danego miesiąca wydawanie dziecku posiłku zostaje wstrzymane, a wobec rodziców bądź opiekunów zostaną wszczęte procedury mające na celu uregulowanie zaległych należności zgodnie z obowiązującym prawem.

Potwierdzenie dokonania przelewu należy dostarczyć do świetlicy, stołówki szkolnej lub przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  Informacje dotyczące zwrotów za obiady zostaną przesłane indywidualnie na podane adresy e-mailowe. Przypominamy, że zwrot za niewykorzystane obiady przysługuje w przypadku nieobecności trwającej nieprzerwanie ponad 3 dni.

UWAGA !
Dyrekcja ZSO nr 7 przypomina rodzicom o konieczności prawidłowego opisywania wpłat za obiady.
Proszę przy dokonywaniu płatności wpisywać jakiego miesiąca dotyczy dana wpłata.
np.:  ZSO NR 7; JAN KOWALSKI, OBIAD W M-CU  STYCZNIU

Rodzice zobowiązani są do złożenia deklaracji dot. warunków korzystania ze stołówki szkolnej!

UWAGA !
Informuje się rodziców, że zgodnie z rozporządzeniem Rady Miasta Katowice wpłat za obiady uczniowskie w stołówkach szkolnych należy dokonywać do 5 dnia każdego miesiąca. Dyrektor ZSO nr 7 - po konsultacjach z rodzicami - podjął decyzję o przedłużeniu tego terminu do 10 dnia każdego miesiąca. Przypomina się rodzicom o konieczności przestrzegania tego terminu. Wpłata musi być dokonana do 10 dnia każdego miesiąca a potwierdzenie dokonanej wpłaty dostarczone do świetlicy lub stołówki szkolnej.

Regulamin korzystania ze stołówki szkolnej:

1. Stołówka szkolna czynna jest w godzinach 1200 -14 45 .

2. Rodzice zobowiązani są do złożenia deklaracji dotyczącej korzystania ze stołówki szkolnej. (zał. 1)

3. Koszt jednego pełnego posiłku wynosi 3 zł.

4. Miesięczny koszt posiłków podawany jest do wiadomości z tygodniowym wyprzedzeniem na stronie internetowej szkoły, na tablicy informacyjnej w poczekalni zespołu szkół oraz przesyłany na indywidualne adresy mailowe rodziców.

5. Opłaty za posiłki można dokonać jedynie przelewem, na konto bankowe o numerze
    26 1020 2313 0000 3502 0515 1818.
    Wpłaty na rzecz Miasta Katowice są wolne od opłat.

1. Prawidłowo opisana wpłata za obiady powinna zawierać skróconą nazwę zespołu szkół, imię i nazwisko dziecka oraz nazwę miesiąca jakiego dotyczy wpłata.

Np. ZSO nr7, JAN KOWALSKI, OBIADY- MARZEC

1. Wpłat za obiady uczniowskie w stołówkach szkolnych, zgodnie z rozporządzeniem Rady Miasta Katowice należy dokonywać do 5 dnia każdego miesiąca. Dyrektor ZSO nr 7 po konsultacjach z rodzicami podjął decyzję o przedłużeniu tego terminu do 10 dnia każdego miesiąca. 10- ty to data zaksięgowania opłaty na koncie.

2. Potwierdzenie wpłaty należy dostarczyć w wersji papierowej do świetlicy szkolnej lub stołówki szkolnej, bądź w wersji elektronicznej przesyłając na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

3. Zwrot za niewykorzystane obiady przysługuje uczniowi w przypadku nieobecności powyżej trzech dni.

4. Informacje o zwrotach przekazywane są na indywidualne adresy mailowe rodziców.
    Kwotę zwrotu należy odliczyć od opłaty za następny miesiąc.

1. Kwoty nadpłat nieodliczonych przez rodziców zwracane są na podane w deklaracji numery kont bankowych.

2. W przypadku braku wpłat uruchamiane są procedury postępowania wobec dłużników.