Dni Europejskie PDF Drukuj Email

W poniedziałek i wtorek (kolejno 28, 29 marca 2011) odbyły się w naszej szkole Dni Europejskie. Klub Europejski, któremu pragnę podziękować, był organizatorem tego wydarzenia. Przygotował na tą okazje występy artystyczne oraz prezentacje multimedialne. Poza tym, z okazji tego święta wszystkie klasy szkoły podstawowej oraz gimnazjum przygotowywały prezentacje o wylosowanym mieście. Mieście, które kiedyś było, jest lub będzie Europejską Stolicą Kultury. Oficjalne wyniki nie są nam jeszcze znane, poznamy je w najbliższym czasie. Oczywiście powiadomimy o tym na naszej stronie internetowej. Tradycyjnie zapraszam do obejrzenia szkolnej galerii, która zawiera zdjęcia z tego właśnie święta.

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl