Klub Europejski PDF Drukuj Email

Szkolny Klub Europejski przy ZSO nr 7

załozyła P. Barbara Strzępka w roku 1999, działa już 12 lat.

ROK 2011/2012

LISTA CZŁONKÓW KLUBU EUROPEJSKIEGO W ROKU 2011/2012

1. Paulina Kostka
2. Wiktoria Podgórska
3. Olga Cichoń
4. Magdalena Sroka
5. Oskar Korszeń
6. Maciej Radziejewski
7. Michał Łusiak
8. Aleksandra Dziura
9. Edyta Hojdys
10. Bartek Konieczny
11. Rafał Bulanda
12. Magdalena Szurko
13. Klaudia Traczyńska
14. Sara Jedynak
15. Agata Ostapowicz

ANDRZEJKI Z KLUBEM EUROPEJSKIM

Organizowane przez Klub Europejski Andrzejki odbyły się w minioną środę 31.11.11r. Klub zadbał o wiele śmiechu przy przeróżnych wróżbach, o smaczne przekąski w postaci ciasteczek (również z wróżbą w środku!) a także woreczki z magicznymi niespodziankami. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i uśmiechnięci. Zabawa bardzo dobrze się udała, a tak to wszystko wyglądało :

ROK 2010/2011

W dniu 28,29 marca 2011 roku w naszej szkole odbędą się Dni Europejskie pod hasłem: "Europejskie Stolice Kultury". Każda klasa wzieła udział w losowaniiu miasta, które było lub będzie Europejską Stolicą Kultury. Prezentacja ma zawierać info na temat miasta lub regionu i kraju. Prezentacja nie może przekraczać 10 minut i ma obejmować:
- prezentację multimedialną, występ artystyczny, np. piosenka, scenka, pokaz strojów, taniec ludowy itp.
- charakterystyczne menu przedstawione w formie plastycznej
-folder lub broszura o mieście.
Każda klasa przygotuje swoje stanowisko wokół auli, na którym przedstawi swoje wylosowane miasto.