@ BEZPIECZENY INTERNET @

sieciakicos tam

Dzień Bezpiecznego Internetu. PDF Drukuj Email

dbi3

Dzisiaj (08.02.11r) na auli szkolnej odbył się apel związany z Dniem Bezpiecznego Internetu. Uczniowie klasy 4a przygotowali świetną inscenizację tego jak niebezpieczny może być dla nas Internet.

Po przedstawieniu o bezpieczeństwie opowiedział trochę nasz gość specjalny - policjant - starszy sierżant Sebastian Imiołczyk, który odpowiadał również na wszystkie pytania zadane przez uczniów. Apel bardzo przypadł do gustu i przede wszystkim przemówił do uczniów.
dbi1dbi2