Osiągnięcia uczniów SP-33 w roku szkolnym 2010/2011 PDF Drukuj Email
  • Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Historia Polski oczami dzieci i młodzieży"  - K. Mącznik, M. Klimas, P. Barańska, T. Jazgar, Z. Palenta (1a)

• Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Już pięknie czytam" - Alicja Błędowska (1b)

• Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moje miasto" - A. Muńkowiak, P. Mandebura, K. Marciniak, O. Stypiński, M. Plura (2b)

• I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej - Klasa 2c

• Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Przyjaciel Sznupka" - Sz. Muńkowiak, J. Ignaszak (3a)

• Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym "Stypendiada" - Wojciech Sontowski (3c)

• Mistrz Dyktanda w Miejskim Konkursie Ortograficznym - Wojciech Sontowski (3c)

• Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Straszki śląskie" - Natalia Tomiło (4c)

• Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Historia Polski oczami dzieci i młodzieży" - O. Nyc, W. Michalska (4c)

• Laureat Ogólnopolskiego konkursu Polonistycznego "Stypendiada"  - Paweł Antlauf (5a)

• Finalista Ogólnopolskiego konkursu Ortograficznego "Stypendiada"  - Paweł Antlauf (5a)

• I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Brązowo, ale czy zdrowo"  - Natalia Laskowska (5c)

• I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Katowice - Ostrawa" - Legendy, mity i opowieście z Katowic i Górnego Śląśka"  - Wiktoria Gajos (5c)

• II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Katowice - Ostrawa" - Legendy, mity i opowieście z Katowic i Górnego Śląśka"  - Natalia Laskowska (5c)

• III miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Powódź, pożar dniem czy nocą..."  - Natalia Laskowska (5c)

• Finalista Konkursu Interdyscypilarnego części humanistycznej - Marek Płaszczymąka (6c)

• Finalista "Małej Olimpiady Matematycznej" - Kinga Zaskórska (6b)