flaga hiszpani flaga_niemiec flaga_polski grecja flaga flaga turcji
Comenius - wizyta robocza w Denizli PDF Drukuj Email

11 W dniach 26-30 kwietnia 2010 nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w czwartej, ostatniej już wizycie roboczej w ramach projektu Comenius. Spotkanie miało miejsce w Denizli, w Turcji. Podsumowano wszystkie działania podjęte przez szkoły partnerskie w latach 2008-2010.12

 

 

 

Uczestnicy spotkania odwiedzili wiele ciekawych miejsc w okolicach Denizli, mieli okazję wysłuchać 13koncertu w wykonaniu uczniów szkoły tureckiej, a takze uczestniczyć w wernisażu wystawy prac nauczycieli.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkolnej strony Comeniusa.

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl