flaga hiszpani flaga_niemiec flaga_polski grecja flaga flaga turcji
Las Palmas PDF Drukuj Email

 

las palmas 2 W dniach 5-10 pazdziernika nauczyciele ze szkol partnerskich z Hiszpanii, Niemiec, Wloch, Turcji i Polski wzieli udzial w spotkaniuw Las Palmas. Podczas warsztatow w szkole IES La Minilla podsumowany zostal pierwszy rok projektu oraz zaplanowanodzialania na rok drugi. Przedstawiciele szkol partnerskich spotkali sie z dyrekcja szkoly hiszpanskiej, jej nauczycielami oraz uczniami. Uczestnicy spotkania zostali przyjeci w urzedzie miasta przez polityka hiszpanskiego JERÓNIMO SAAVEDRA ACEVEDO oraz w Inter-Island Council, zarzadzajacym wspolnotą autonomiczną Wysp Kanaryjskich.


 

las palmas

Grupa nauczycieli odwiedzila takze Instytut Technologiczny (Instituto Tecnologico de Canarias) zajmujacy sie badaniami nad    odnawialnymi źródłami energii, a takze zakład odsalania wody. Ponadto odbylo sie kilka wycieczek, podczas ktorych zwiedzano miasto Las Palmas oraz pobliskie okolice.

View more presentations from zso7katowice.
 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl