flaga hiszpani flaga_niemiec flaga_polski grecja flaga flaga turcji
Wizyta robocza w Terni PDF Drukuj Email

img_0643_1_1W dniach 19-24 kwietnia 2009 r. nauczyciele i uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu przedstawicieli szkół partnerskich realizujących wspólny projekt Comenius.

 

Spotkanie odbyło się we Włoszech (w miejscowości Terni), gdzie znajduje się szkoła koordynująca.

Przedstawiciele wszystkich szkół partnerskich uczestniczących w projekcie, odwiedzili obydwie szkoły w Terni, gdzie zostali zapoznani z prezentacjami multimedialnymi dotyczącymi postępów projektu oraz wystawą wykonanych przez uczniów modeli.

img_0340_1_1

 

Ponadto codziennie wszystkie delegacje uczestniczyły w zajęciach z informatykami z Uniwersytetu w Perugii, w czasie których zapoznawano się z platformą DOKEOS (na niej właśnie zamieszczane będą materiały dydaktyczne związane z tematem projektu). Wszystkie delegacje miały również możliwość uczestnictwa w oficjalnym spotkaniu z przedstawicielką wydziału edukacji miasta Terni.

img_0663_1_1Wizyta obfitowała również w zajęcia terenowe prowadzone m.in. w elektrowni wodnej oraz fabryce stali Thyssen Krupp.

img_0677_1_1Ponadto w czasie wolnym gospodarze zadbali o pokazanie najpiękniejszych atrakcji okolicy Terni do których należą: przepiękny wodospad Marmore, średniowieczne miasteczko Narnia oraz ruiny miasteczka Carsulae z czasów rzymskich.

 

Magdalena Burzyk

View more presentations from zso7katowice.
 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl