@ BEZPIECZENY INTERNET @

sieciakicos tam

Dzień Bezpiecznego Internetu PDF Drukuj Email

Od 2004 roku z inicjatywy Komisji Europejskiej w lutym obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu (Safer Internet Day), który odbywa się w ramach programu "Safer Internet". Celem programu  jest  inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Dziś (9.02.2010) w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu .

Apel pokazał nam jak nie stać się ofirarą cyberprzemocy i jak bezpiecznie przebywać w sieci .