HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>

@ BEZPIECZENY INTERNET @

sieciakicos tam

Dzień Bezpiecznego Internetu PDF Drukuj Email

Od 2004 roku z inicjatywy Komisji Europejskiej w lutym obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu (Safer Internet Day), który odbywa się w ramach programu "Safer Internet". Celem programu  jest  inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.


Dziś (9.02.2010) w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu .

Apel pokazał nam jak nie stać się ofirarą cyberprzemocy i jak bezpiecznie przebywać w sieci .

 

 

 

 

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl