UKS Aktualności

XXI Ogólnopolskie Spotkania Opłatkowe Sportowców Polskich PDF Drukuj Email

W sobotę, 9 stycznia w Spodku, odbyło się XXI Ogólnopolskie Spotkanie Opłatkowe Sportowców Polskich, na które zaproszenie dostał min. nasz Klub Sportowy UKS,,Karlik".p1060668

Gospodarzem spotkania był Prezydent Miasta Katowic - Piotr Uszok, a wraz z nim spotkanie piastował ks. Prymas Polski Kardynał Józef Glemp, ks. Arcybiskup - metropolita katowicki Damian Zimoń oraz kilkudziesięciu duchownych z całego regionu.

Na spotkanie przybyło, także wielu wspaniałych zawodników, reprezentantów Polski w różnych dyscyplinach sportu tak indywidualnych jak i zespołowych oraz niezliczona rzesza młodzieży.

 Zawodników kilkudziesięciu klubów sportowych z Katowic, regionu i całej Polski. Na spotkaniu nie zabrakło oczywiście przedstawicieli naszego UKS,, Karlik".

 

Wydarzenie to było znakomitą okazją do integracji całego środowiska sportowego, do spędzenia czasu w towarzystwie swych idoli ze sportowych aren.

Swój udział potwierdzili m.in. tacy wybitni sporp1060668towcy jak: Roman Bierła, Marek Citko,

Jan Furtok, Józef Grudzień, Czesław Lang, Zbigniew Pietrzykowski, Andrzej Tkacz czy

Krzysztof ,,Diablo" Włodarczyk, gdzie nasi uczniowie postanowili zdobyć autografy tych znakomitych przedstawicieli sportu.

Atrakcją imprezy było również wspólne kolędowanie z Zespołem Pieśni i Tańca ,,Śląsk" oraz z zespołem Magdy Anioł. Całość imprezy poprowadziła znana aktorka pochodząca

z Katowic-Anna Guzik.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania wzajemnie składali sobie życzenia zdrowia, pomyślności i sukcesów oraz dzielili się opłatkiem.

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl