bilbord etwinning

eTwinning 2014/2015

eTwinning 2010/2011

flaga_wlochy portugal flag grecja flaga

romania_flag_large anglia flaga flaga_polski
Tydzień eTwinning PDF Drukuj Email

img_3750_1_1tydz

W dniach 26-30 października w naszej szkole organizowany jest tydzień eTwinning. Uczniowie klas szkoły podstawowej zaproszeni są do zwiedzania sali poświęconej tematowi realizowanego przez nas projektu, tzn. źródeł energii i sposobów jej oszczędzania. Ponadto podczas lekcji wychowawczych uczniowie rozwiązywać będą łamigłówki dotyczące sortowania śmieci, oszczędzania wody i energii.

img_3767_1_1tydz

 

 

 

 

We wtorek 27 października w auli szkoły odbyło się spotkanie wszystkich uczniów szkoły podstawowej, podczas którego zaprezentowano tematykę projektu, grupę partnerską oraz podjęte działania. Uczniowie mieli okazję obejrzeć film animowany na temat recyklingu, a także wzięli udział w krótkim quizie.

Zapraszamy do konkursu na LOGO naszego projektu "Reducing, Reusing and Recycling at School". Termin składania prac: 18 grudnia 2009.

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl