Happening czytelniczy na katowickim rynku PDF Drukuj Email

Uczennice z Koła Przyjaciół Biblioteki oraz uczniowie klas 6 a 6c wzięli udział w happeningu czytelniczym pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam". W ramach tego spotkania mieliśmy okazję sprawdzić się w różnych konkursach, posłuchać znanych osobistości czytających na głos książkę "Oskar i pani Róża", zapoznać się ofertą bibliotek z naszego regionu, a także dołączyć się do bijących rekord czytania w jednym momencie. Na zakończenie nasza uczennica Natalia Żurek została nagrodzona tytułem „Aktywny czytelnik biblioteki szkolnej"

Happening