HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>>

 

Happening czytelniczy na katowickim rynku PDF Drukuj Email

Uczennice z Koła Przyjaciół Biblioteki oraz uczniowie klas 6 a 6c wzięli udział w happeningu czytelniczym pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam". W ramach tego spotkania mieliśmy okazję sprawdzić się w różnych konkursach, posłuchać znanych osobistości czytających na głos książkę "Oskar i pani Róża", zapoznać się ofertą bibliotek z naszego regionu, a także dołączyć się do bijących rekord czytania w jednym momencie. Na zakończenie nasza uczennica Natalia Żurek została nagrodzona tytułem „Aktywny czytelnik biblioteki szkolnej"

Happening

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl