Lato Otwartych Boisk 2017 PDF Drukuj Email

Stadion Śląski Sp. z o.o. serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat do aktywnego spędzania wakacji w mieście.

Od 26 czerwca do 28 lipca, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-13:00, na obiektach Stadionu Śląskiego organizowane będą m.in. zajęcia sportowe, kulturalne oraz plastyczne, zarówno dla dzieci i młodzieży chcących uczęszczać na zajęcia indywidualnie, jak i w grupach zorganizowanych.

Nie zabraknie zajęć sportowych czy kulturalnych. Przewidziano m.in.:

• Gry i zabawy sportowe;
  • Pokazy futbolu amerykańskiego, lacrosse;
  • Konkursy z zabawami;
  • Zajęcia plastyczne;
  • Zwiedzanie Stadionu Śląskiego

W ramach zajęć przeprowadzone będą konkursy z nagrodami.

W zależności od warunków atmosferycznych zajęcia realizowane będą na obiektach otwartych lub zamkniętych.

Zwiedzanie Stadionu Śląskiego będzie możliwe tylko za zgodą Kierownika Budowy. O możliwości zwiedzania Stadionu Śląskiego dzieci i opiekunowie dowiedzą się w dniu Imprezy.

W załączniku przesyłam regulamin oraz oświadczenie grupowe, które należy wypełnić i odesłać na tego e-maila.
W wiadomości e-mail lub telefonicznie proszę o informację w jakim dniu oraz jak liczna grupa przybędzie na zajęcia.

Wstęp wolny, zajęcia całkowicie bezpłatne!

Załączniki:

Regulamin.doc