Wyniki szkolnego konkursu programistycznego PDF Drukuj Email

Dnia 8.06.2017 r. w naszej szkole odbył się Komputerowy Konkurs Programistyczny dla uczestników projektu „Twórcza informatyka z Baltie”. Uczniowie mieli za zadanie ułożyć program komputerowy w środowisku Baltie3 na platformie konkursowej „sgpsys.com”. Uczestnicy wzięli udział w konkursie Baltie Junior na tejże platformie. Najlepsza okazała się uczennica Oliwia Pacholczak z klasy 3b i zajęła I miejsce. II miejsce zajął Bartosz Kotas (klasa 3b), III miejsce zajęła Oliwia Moryson (klasa 3b). Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

konkbaltie 

Opiekun konkursu

Beata Mąsior

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl