Wyniki szkolnego konkursu programistycznego PDF Drukuj Email

Dnia 8.06.2017 r. w naszej szkole odbył się Komputerowy Konkurs Programistyczny dla uczestników projektu „Twórcza informatyka z Baltie”. Uczniowie mieli za zadanie ułożyć program komputerowy w środowisku Baltie3 na platformie konkursowej „sgpsys.com”. Uczestnicy wzięli udział w konkursie Baltie Junior na tejże platformie. Najlepsza okazała się uczennica Oliwia Pacholczak z klasy 3b i zajęła I miejsce. II miejsce zajął Bartosz Kotas (klasa 3b), III miejsce zajęła Oliwia Moryson (klasa 3b). Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

konkbaltie

Opiekun konkursu