„Non stop jestem online” PDF Drukuj Email

WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

Non stop

jestem online

Miło nam poinformować, że znane już są wyniki szkolnego konkursu ortograficznego. W ramach polonistycznych zmagań uczniowie musieli poradzić sobie z dyktandem traktującym o Internecie               i zagrożeniach z niego płynących. Wśród gimnazjalistów najlepszy wynik osiągnęła AGATA GĘBICZ         z klasy 1C, natomiast w szkole podstawowej zwyciężyła MAGDALENA KYCLER z klasy 6A. Wynik Magdy był najwyższy, jeżeli chodzi o wszystkich uczestników konkursu, dlatego została ona zwycięzcą kompetycji.

Od dnia dzisiejszego, do przyszłej edycji konkursu MAGDALENA KYCLER może szczycić się tytułem TYTANA ORTOGRAFII 2017!

Serdecznie gratulujemy!