VI Gimnazjalny Festiwal Nauki PDF Drukuj Email

DSC 4551W piątek 26 maja 2017 r. uczniowie naszego gimnazjum już po raz szósty uczestniczyli w Turnieju Wiedzy, który w tym roku przebiegał pod hasłem „ Mądrość to skarb najcenniejszy". Gimnazjaliści rywalizowali ze sobą w czterech blokach przedmiotowych: humanistycznym, matematyczno – przyrodniczym, artystyczno – komputerowym oraz zadaniowym. Jak co roku była zacięta walka, emocje i stres, ale także dużo dobrej zabawy. A oto tegoroczni zwycięzcy: wśród klas I gimnazjum zwyciężyła klasa I A, w klasach drugich - klasa II B, a najlepszą z klas III okazała się III A.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i już dziś zapraszamy do udziału w turnieju w przyszłym roku szkolnym!
DSC 4539DSC 4434
DSC 4458DSC 4545

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl