Sięgnij po zawód PDF Drukuj Email

Informuję, że na oficjalnej stronie miasta na Facebooku mamy już informację o naszym Festiwalu Szkół Ponadgimnazjalnych "Sięgnij po zawód", na który zapraszamy Waszych Gimnazjalistów.

Więcej ibformacji na stronie:

https://www.facebook.com/Katowice.eu/?pnref=story

 

19 maja na Rynku odbędzie się I Katowicki Festiwal Szkół Ponadgimnazjalnych „Sięgnij po zawód”!
Katowickie licea, technika i szkoły zawodowe przedstawiają swoją ofertę na swoich stoiskach i na dużej scenie. Trzydzieści szkół ponadgimnazjalnych w jednym miejscu! Wszystkie kierunki kształcenia, zajęcia dodatkowe, kółka zainteresowań, szkolne grupy artystyczne. Pokaz drukarki 3D, barmański, kulinarny, militarny, fitness i agility, kabaret, mażoretki, występy taneczne i muzyczne i wiele wiele innych atrakcji, a do tego Food Truck.
Na telebimie cały czas pokazywane są spoty reklamowe ze szkół, w tym kręcone przez uczniów.
Można porozmawiać z nauczycielami i uczniami wybranej szkoły, zaopatrzyć się w broszurę informacyjną zawierającą opis wszystkich katowickich szkół ponadgimnazjalnych i skorzystać z darmowego doradztwa zawodowego poradni psychologiczno-pedagogicznej - testy zawodowe dla gimnazjalistów – (namiot z logo Katowic przy telebimie).
W sobotę również serdecznie zapraszamy na Rynek na Festiwal Szkół Ponadgimnazjalnych w godzinach od 10.00 do 14.00, a dodatkowo z ulicy Mickiewicza będzie kursował bezpłatny autobus łączący targi edukacyjne z drugim wydarzeniem – Piknikiem Rodzinnym Ekoodpowiedzialnie w Katowickim Parku Leśnym. Gimnazjaliści, czekamy na Was!

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl