IV Szkolno – Przedszkolny Przegląd Artystyczny PDF Drukuj Email

DSC 4073Dnia 25 kwietnia 2017 w auli naszej szkoły odbyła się IV edycja szkolno - przedszkolnego przeglądu artystycznego "W krainie bajek". W tegorocznej edycji zaprezentowały się zespoły z osiedlowych przedszkoli o numerach 13, 50, 85, 94 oraz szkolna "zerówka". Każda grupa przygotowała inscenizacje wybranych wierszy dla dzieci. Kolejne prezentacje przenosiły nas w inny, barwny, dziecięco - fantastyczny świat. Nad przeglądem czuwała Dobra Wróżka z pomocnikami z kl. 1A gim., którzy pilnowali prawidłowego przebiegu. Na zakończenie mali artyści otrzymali drobne podarunki, pamiątkowe medale i dyplomy oraz poczęstunek. Najważniejsze jednak były gromkie brawa zachwyconej widowni.
DSC 4064DSC 4061

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl