>>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>>
flaga hiszpani flaga_niemiec flaga_polski grecja flaga flaga turcji
COMENIUS - Wizyta w ZSZ im. Jozefa Lompy w Olesnie PDF Drukuj Email

5 czerwca 2009r. odwiedzilismy nasza szkole partnerska w Olesnie. Po zwiedzeniu szkoly rozpoczelismy prace nad filmem na temat wspolnie realizowanego przez nas projektu Comenius. Pomoza sluzyli nam  nauczyciele oraz uczniowie z ZSZ.

Zdjęcia z wyjazdu można obejżeć w nowej galeri pod menu Commenius.

Po poczestunku obejrzelismy prezentacje uczniow technikum na temat czystej energii, a nastepnie udalismy sie do pobliskiego muzeum, by obejrzeć wystawę "Nauka poprzez zabawę". Byla to wystawa interaktywna, dotycząca zagadnień z fizyki, matematyki i chemii, przygotowana przez Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie.
Pogoda dopisala, wiec moglismy przejsc sie ulicami Olesna i blizej poznac to urocze miasto.

Serdecznie dziekujemy dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom ZSZ im. Jozefa Lompy w Olesnie za bardzo mile przyjecie. Mamy nadzieje, ze wkrotce spotkamy sie w Katowicach...