Projekt „Klasa z Klasą”- Jak bezpiecznie korzystać z komputera? PDF Drukuj Email

Kolejne spotkanie klasy 3b z klasą 2d odbyło się pod hasłem: „ Jak bezpiecznie korzystać z komputera? Co to jest cyberprzemoc ?". Klasa 3b samodzielnie przygotowała spotkanie, przekazała najważniejsze zasady bezpiecznego korzystania z komputera i Internetu. Uczniowie klasy 2d dowiedzieli się, że cyberprzemoc to inaczej przemoc z użyciem nowych technologii. Wszyscy uczniowie utrwalili sobie wiadomości, które opracowywali na zajęciach komputerowych od początku roku szkolnego.

2017-04-12 200645