Święto Szkoły PDF Drukuj Email

DSC 4281Co roku w marcu obchodzimy Święto Szkoły. Jest to dzień związany z rocznicą śmierci naszego patrona Stanisława Ligonia. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia oraz turniej wiedzyo naszym patronie.

Tego samego dnia po raz kolejny otworzyliśmy drzwi naszej szkoły zarówno dla przyszłych uczniów klas pierwszych, jak i dla naszych absolwentów. Dla licznie zebranych gości wystąpiły: Zespół Pieśni i Tańca "Katowiczanie" pod kierunkiem pani Marii Ćwiklińskiej I Pana Jana Grząby, Zespół Wokalny "Bez Zapowiedzi" , którego opiekunem jest pan Zbigniew Tarajkowski oraz Męska Formacja Taneczna pod kierunkiem Pana Damiana Borala. Przedszkolaki oraz ich rodzice mogli zajrzeć do niemal każdego zakamarka Naszej placówki. Dla Absolwentów był to czas wspomnień i spotkań ze swoimi wychowawcami i nauczycielami.
DSC 4288DSC 4316DSC 4392DSC 4414

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl