II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - "Kocham Polskę" PDF Drukuj Email

 logo-konkursu2

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

KOCHAM POLSKĘ

         Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach pragnie serdecznie zaprosić dzieci i młodzież z całej Polski do udziału w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „KOCHAM POLSKĘ” organizowanym przez naszą szkołę.

         Celem konkursu jest propagowanie postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie ich twórczej inwencji i plastycznej ekspresji.

Konkurs trwał będzie od 6 marca do 14 kwietnia 2017 roku. Prace komisji konkursowej, mające na celu wyłonienie najlepszych prac, odbędą się w dniach 25-30 kwietnia, a finał konkursu – w dniu 23 maja 2017 roku. W zakładce „Weź udział” znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje.

         Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, który - mamy nadzieję - przyczyni się do kształtowania kultury estetycznej i rozwijania twórczej postawy wśród uczniów polskich szkół.

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl