II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "KOCHAM POLSKĘ" PDF Drukuj Email

logo-konkursu2Szanowni Państwo,

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "KOCHAM POLSKĘ", którego celem jest kształtowanie kultury estetycznej, rozwijanie twórczej postawy i pobudzanie wrażliwości na piękno naszej Ojczyzny, co wiąże się z budowaniem nowoczesnego poczucia patriotyzmu wśród polskiej młodzieży. Konkurs odbywać się będzie w dwóch kategoriach: plakat i fotografia. Uczestnicy konkursu samodzielnie wybierać będą „polskie motywy” np. pejzaże, sceny z życia codziennego, sztuka ludowa itp. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w maju 2017 roku. Pragniemy nadmienić, że nagroda dla najmłodszego uczestnika konkursu została ufundowana przez Prezydenta RP - pana Andrzeja Dudę.

W załącznikach przesyłamy: list do Dyrektorów placówek, plakat informacyjny oraz regulamin.

Zachęcamy do wzięcia udziału w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "KOCHAM POLSKĘ".

Z poważaniem,

Teresa Liburska - Łój
Dyrektor ZSO nr 7 w Katowicach

ZAŁĄCZNIKI:

REGULAMIN KONKURSU.doc
PLAKAT KONKURSU.doc
PLAKAT KONKURSU.pdf
PISMO DO DYREKTORÓW PLACÓWEK.docx

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl