HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>

 

Najaktywniejsi czytelnicy pierwszego półrocza PDF Drukuj Email

Uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni za wzorowe czytelnictwo w pierwszym półroczu. Najaktywniejszymi czytelnikami okazali się uczniowie klasy 3d. Najwięcej wypożyczeń odnotował Alan Kałuża, drugi pod względem ilości wypożyczonych książek był Kacper Maśląg. Trzecie miejsce w szkole podstawowej zajęła Gabriela Kaczówka z klasy 2g.
W gimnazjum pierwsze miejsce przypadło Natalii Żurek a drugie Aleksandrze Lange z klasy IIa. Zdobywcą trzeciego miejsca został Michał Wala z klasy IIc. Serdecznie gratulujemy

P1030538

P1030537

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl