Ferie na Stadionie Śląskim 2017 PDF Drukuj Email

Ferie na Stadionie Śląskim 2017

Stadion Śląski serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat do aktywnego spędzania ferii zimowych w mieście.

Od 16 do 27 stycznia, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-13:00, na obiektach Stadionu Śląskiego organizowane będą m.in. zajęcia sportowe, kulturalne oraz plastyczne, zarówno dla dzieci i młodzieży chcących uczęszczać na zajęcia indywidualnie, jak i w grupach zorganizowanych.

Przewidziano m.in.:
-        konkursy z zabawami;
-        pokazy futbolu amerykańskiego, lacrosse;
-        gry i zabawy sportowe;
-        zajęcia plastyczne;
-        prelekcje dotyczące historii i przyszłości obiektu.

Uczestnicy będą mieli zapewnione gorące napoje.

W zależności od warunków atmosferycznych zajęcia realizowane będą na obiektach otwartych lub zamkniętych.

Więcej informacji, regulamin oraz formularze zgłoszeniowe indywidualne i grupowe dostępne są na www.stadionslaski.pl oraz na Facebooku pod adresem: facebook.com/StadionSlaski.

Wstęp wolny, zajęcia całkowicie bezpłatne!