Skrzynka Zaufania PDF Drukuj Email

correo logo

Na czas wakacji działalność związana ze Skrzynką Zaufania zostaje zawieszona. Zapraszamy od 4.09.2017

SZKOLNA SKRZYNKA
Z A U F A N I A

Reagując na potrzeby dzieci i młodzieży naszej szkoły postanowiliśmy uruchomić Szkolną Skrzynkę Zaufania. Pamiętaj, że najskuteczniej możemy Ci pomóc, gdy zgłosisz się do nas osobiście. Jeśli jednak z jakiegoś powodu sprawia Ci to trudność, możesz skorzystać z drogi mailowej:

• Każde zgłoszenie będzie traktowane z dyskrecją, szacunkiem i indywidualnie. Zapewniamy, że nikt Cię nie będzie oceniać.
  • Odpowiedź na swojego maila uzyskasz w ciągu tygodnia w dni szkolne.
  • Podpisz się, a skuteczniej będziemy mogli udzielić Ci pomocy.
  • Nie pisz wiadomości z fikcyjnego konta, bo uniemożliwi nam to skuteczną pomoc.
  • Przypominamy, że wszczynanie fałszywych alarmów oraz rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji jest karalne.
  • W sytuacji, gdy potrzebujesz natychmiastowej pomocy, możesz dzwonić pod numery:
  1. Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 12.00 do 22.00
  2. Poradnia telefoniczna Niebieskiej Linii – 22 668 70 00 dla wszystkich, w tym ze szczególnym uwzględnieniem czynna od poniedziałku do piątku od 12.00 do 18.00 oraz w soboty i niedziele od 10.00 do 16.00.

Psycholog i pedagodzy szkolni