Osiągnięcia uczniów SP-33 w roku szkolnym 2016/2017 PDF Drukuj Email

 

PRZEDMIOTOWE

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur Matematyczny 2017"Jakub Durczyński z kl. 5b
  • Finalista XV Małej Olimpiady Matematycznej dla klas szóstych szkół podstawowych w Katowicach - Magdalena Kycler kl. 6a
  • Laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego"Kangur Matematyczny 2017" - Magdalena Kycler kl. 6a
  • Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Matematycznym "MAKS Matematyczny" - Magalena Kycler kl. 6c
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla szkół podstawowych - Magdlena Kycler kl. 6a
  • Laureat Zimowej Sesji Ogólnopolskiej Olimpiady z matematyki OLIMPUS - Tymon Gądzik z kl. 6c
  • Laureat Zimowej Sesji Ogólnopolskiej Olimpiady z matematyki OLIMPUS - Magdalena Kycler z kl. 6a
  • Laureat Zimowej Sesji Ogólnopolskiej Olimpiady z matematyki OLIMPUS - Jakub Durczyński z kl. 5b
  • Laureat Zimowej Sesji Ogólnopolskiej Olimpiady z matematyki OLIMPUS - Bartosz Kozłowski z kl. 4b
  • Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Przyrody Pingwin" - sesja jesienna -  Małgorzata Pulikowska  z kl. 4c
  • Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Przyrody Pingwin - sesja jesienna -   Bartosz Kozłowski z kl. 4b
  • Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Przyrody Olimpus" - sesja jesienna -  Julia Kierepko z kl. 4d
  • Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Przyrody Olimpus" - sesja jesienna -  Ignacy Bolesta z kl. 4d
  • Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady z MAtematyki Olimpus" - sesja jesienna -  Magdalena Kycler z kl. 6a
  • Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady z MAtematyki Olimpus" - sesja jesienna -  Przemysław Walter z kl. 4d
  • Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady z MAtematyki Olimpus" - sesja jesienna -  Bartek Kozłowski z kl. 4b
  • III miejsce  w Finale Wojwódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka" - Magdalena Kycler z kl. 6a
  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „The Bat Kid”           -  Hanna Turska z kl. 4a
  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „The Bat Kid”      - Tymoteusz Baran z kl. 5a
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”  -  Oskar Rzeszut kl. 6a
  • Laureatka II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master”  -  Hanna Turska z kl. 4a
  • Laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master”  -  Jakub Durczyński z kl. 5b
  • Laureatka II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Memory Master" -Magdalena Kycler z kl. 6a
  • Laureat III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master”  -  Bartosz Kozłowski z kl. 4b
  • Laureat III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master”  -  Tymoteusz Baran z kl. 5a
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master”  -  Agata Kapczyńska z kl. 5c
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Pingwin 2016”  -  Tymoteusz Baran z kl. 5a
  • VI miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie Christmas 2016 -  Bartosz Kotas z kl. 3b
  • Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Synapsik MEN dla klas drugich" -  Mateusz Łata z kl. 2a
  • Laureatka w XIII Wojewódzkim Konkursie Poetyckim -  Alicja Manowska z kl. 3a
  • III miejsce w XIII Wojewódzkim Konkursie Poetyckim -  Magdalena Kycler z kl. 6a
  • Wyróżnienie w XIII Wojewódzkim Konkursie Poetyckim -  Ewelina Garczorz z kl. 6a
  • I miejsce w XVIII Ogólnopolskim Turnieju Sztuki Recytatorskiej  „Promuj Śląsk” -  Oskar Rzeszut kl. 6a
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla Dysortografików -         Oskar Rzeszut z kl. 6a
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla Dysortografików -     Wiktoria Białata z kl. 6a
  • I miejsce w Finale Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka - Bartek Kozłowski z kl. 4b
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Przyroda w poezji dziecięcej" - Kinga Dąbrowska z kl. 2a
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim  „Po drugiej stronie tęczy” -  Oskar Rzeszut kl. 6a

ARTYSTYCZNE

  • I miejsce w Konkursie Ekologicznym "Jak wykorzystać wody opadowe na swoim podwórku" - Weroniki Czernikiewicz kl. 6b
  • II miejsce w Konkursie Ekologicznym "Jak wykorzystać wody opadowe na swoim podwórku" - Patrycja Filipczyk kl. 6b
  • III miejsce w Konkursie Ekologicznym "Jak wykorzystać wody opadowe na swoim podwórku" - Jakub Kapała kl. 3f
  • I miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Plastycznym w ramach Ekumenicznego Tygodnia Biblii w kategorii klas 1 i 2 – Maksymilian Borgiel z kl. 2b
  • III miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Plastycznym w ramach Ekumenicznego Tygodnia Biblii w kategorii klas 1 i 2 – Oliwia Kaczmarek z kl. 2b
  • I miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Plastycznym w ramach Ekumenicznego Tygodnia Biblii w kategorii klas 3 – Oliwia Zając z kl. 3e
  • Wyróżnienie w Międzywojewódzkim Konkursie Plastycznym w ramach Ekumenicznego Tygodnia Biblii w kategorii klas 3 – Kinga Zarzycka z kl. 3c
  • I miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Plastycznym w ramach Ekumenicznego Tygodnia Biblii w kategorii klas 4 – Julia Kierepko z kl. 4d
  • Wyróżnienie w Międzywojewódzkim Konkursie Plastycznym w ramach Ekumenicznego Tygodnia Biblii w kategorii klas 4 – Weronika Miłosz z kl. 4c
  • II miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Plastycznym w ramach Ekumenicznego Tygodnia Biblii w kategorii klas 5  Laura Czerniak z kl. 5b
  • Wyróżnienie w Międzywojewódzkim Konkursie Plastycznym w ramach Ekumenicznego Tygodnia Biblii w kategorii klas 6 – Magdalena Cieślar z kl. 6a
  • Wyróżnienie w Międzywojewódzkim Konkursie Plastycznym w ramach Ekumenicznego Tygodnia Biblii w kategorii klas 6 – Emilia Kapuścińska z kl. 6c
  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  „Odblaskowo, widocznie, bezpiecznie” - Magdalena Obońska kl. 3c
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  „Odblaskowo, widocznie, bezpiecznie” - Alicja Manowska kl. 3a
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Przyrodniczym ,,Nasi milusińscy - domowy pupil"-Tymoteusz Dziedzina z kl. 2e
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Przyrodniczym ,,Nasi milusińscy - domowy pupil"-Karolina Mitura z kl. 3a
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym  „Przyjaciel Sznupka dba o bezpieczeństwo” - Monika Swędzioł kl. 3b
  • III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym  „Historia najnowsza w oczach dziecka” - Jakub Rzepka kl. 3a
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym  „Historia najnowsza w oczach dziecka” - Julia Kondla kl. 3a
  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  „1050 lat Chrztu Polski – Jak to się wszystko zaczęło?” - Maksymilian Borgiel kl. 2b
  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  „1050 lat Chrztu Polski – Jak to się wszystko zaczęło?” - Paulina Frukacz kl. 2b
  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  „1050 lat Chrztu Polski – Jak to się wszystko zaczęło?” -      Klara Czech kl. 2b
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  „1050 lat Chrztu Polski – Jak to się wszystko zaczęło” - Lena Przyborowska kl. 2b

SPORTOWE

  • III miejsce w VII edycja Pucharu Silesia „Silesia vs Polska" - 50m stylem klasycznym - Milena Thamm 6c
  • III miejsce w VII edycja Pucharu Silesia „Silesia vs Polska" - 100m stylem klasycznym - Milena Thamm 6c
  • III miejsce w VII edycja Pucharu Silesia „Silesia vs Polska" - 50m stylem klasycznym - Michalina Thamm 4d
  • II miejsce w VII edycja Pucharu Silesia „Silesia vs Polska" - 100m stylem klasycznym - Michalina Thamm 4d
  • III miejsce w Mitingu pływackim o Puchar LKS Jedność - 50m stylem klasycznym - Michalina Thamm 4d
  • I miejsce (rekord Śląska)  w Mitingu pływackim o Puchar LKS Jedność 50m stylem klasycznym - Milena Thamm 6c
  • I miejsce w Mitingu pływackim o Puchar LKS Jedność - 100m stylem klasycznym - Milena Thamm 6c
  • I miejsce i rekord mitingu - V Mitingu Pływackiego RYBNIK 2016 - 100m stylem klasycznym -  Milena Thamm 6c
  • I miejsce i rekord mitingu - V Mitingu Pływackiego RYBNIK 2016 - 50m stylem klasycznym Milena Thamm 6c
  • III miejsce - V Mitingu Pływackiego RYBNIK 2016 - Sztafeta 4x50m stylem zmiennym - (A. Szczepanek, M. Thamm, A. Węgrzyn, A. Margas)
  • III miejsce - Zawody pływackie „Sobota w Cieszynie - I runda - 100m stylem motylkowym - Ania Węgrzyn 6c
  • II miejsce - Zawody pływackie „Sobota w Cieszynie - I runda - 200m stylem klasycznym - Milena Thamm 6c
  • III miejsce - Zawody pływackie „Sobota w Cieszynie - I runda - 50m stylem dowolnym  - Kuba Kalamłacki 6c

 

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl