Oferta 2016 PDF Drukuj Email

dzieciaki

ZAPRASZAMY DZIECI PIECIO I SZEŚCIOLETNIE DO ODDZIAŁU ZEROWEGO W NASZEJ SZKOLE

Jedyne koszty, jakie ponoszą rodzice zapisując dziecko do "ZERÓWKI" w naszej szkole to opłata za wyżywienie (śniadanie, obiad i podwieczorek)

Opieka nad dziećmi w godzinach 6.30 – 16.30 bezpłatna

W tych godzinach realizowane będą obowiązkowe zajęcia dydaktyczne (8.30 - 13.30), dodatkowe i świetlicowe.
Wszystkim dzieciom uczęszczającym do oddziału zerowego zapewniamy miejsce w klasie pierwszej w naszej szkole.

Głównym celem działania naszej placówki jest dążenie do zapewnienia dzieciom najlepszych warunków rozwoju. Pragniemy, aby czas, jaki dzieci spędzą w naszej szkole był uzupełnieniem procesu wychowania, który Państwo realizujecie w swoich rodzinach. Kierujemy się przede wszystkim dobrem dziecka, pamiętając o indywidualizacji pracy oraz dostrzeganiu i akceptowaniu dziecka takim, jakim jest. Działania edukacyjne w grupie obejmują sfery rozwoju emocjonalnego, społecznego, poznawczego i ruchowego. Wiele uwagi poświęcamy na wyrabianie u dzieci samodzielności oraz kształtowanie umiejętności współżycia w grupie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty:

Budynek naszej szkoły usytuowany jest z dala od ruchliwej ulicy. Posiadamy bogate zaplecze sportowe i edukacyjne. Nasi podopieczni mają możliwość przebywania na świeżym powietrzu, na nowym placu zabaw "Radosna Szkoła", który znajduje się w obrębie obiektów sportowo - rekreacyjnych szkoły.
Dzieciom zapewniamy:
* Wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną przyjazną naszym podopiecznym
* Atrakcyjne zabawy i zajęcia dydaktyczne
* Zajęcia w nowocześnie i funkcjonalnie urządzonych salach: edukacyjnej i sali do zajęć sportowych
* Pełne wyżywienie, zdrowe i smaczne, gotowane we własnej kuchni (obecnie pełny obiad dwudaniowy z kompotem i deserem kosztuje rodzica 4,40 zł).
* Naukę języka angielskiego
* Naukę religii
* Opiekę pielęgniarki, pedagoga i psychologa szkolnego
* Możliwość korzystania z biblioteki szkolnej
* Estetyczne toalety przystosowane do wzrostu dzieci.
* Przed i po zajęciach obowiązkowych zapewniamy dzieciom bezpłatną opiekę w świetlicy.
* Ponadto stwarzamy dzieciom możliwość rozwijania i doskonalenia na zajęciach dodatkowych:
- naukę pływania - w ramach działającego w naszej szkole UKS "Karlik"
- szachy - odpłatnie
- zajęcia komputerowe i plastyczne - nieodpłatnie
- gimnastykę korekcyjną - nieodpłatnie
- kółka zainteresowań w zależności od potrzeb wychowanków – nieodpłatnie