HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>

Zebrania i konsultacje

Zebrania SP
Zebrania Gimnazjum
Konsultacje

Remonty i inwestycje

Linki

Dopalacze !
Wyprawka szkolna 2016 PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo

W załączeniu przekazujemy informację MEN dot. Wyprawki szkolnej 2016 oraz wniosek dla rodziców, projekt rozporządzenia oraz wzór tabeli. Najbardziej prawdopodobny termin składania wniosków przez rodziców to 5 września, natomiast dla szkół 7 września.

Oficjalnie terminy zostaną ogłoszone po publikacji rozporządzenia MEN.

Załączniki:

Projekt rozporządzenia.pdf

Wniosek wyprawki.doc

Pismo MEN.doc

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl