promocja logo3

Zajęcia z Pierwszej Pomocy PDF Drukuj Email

Przypominamy zasady pierwszej pomocy.

1434366298044Zbliżają się wakacje. Czas wolny od zajęć. Warto przypomnieć zasady pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie klas III gimnazjum przeprowadzili we wszystkich klasach szkoły podstawowej warsztaty dotyczące zachowania i postępowania w przypadku różnych zagrożeń życia. Młodsi koledzy znają numery alarmowe, potrafią opatrzyć ranę, unieruchomić złamanie oraz ułożyć poszkodowanego w pozycji bezpiecznej.
Uczniów klas I i II-gich gimnazjum przeszkolił ratownik medyczny, a uczniowie klas III zaznajomili się z zasadami pomocy przedmedycznej na zajęciach edukacji dla bezpieczeństwa.
Ratownik medyczny przeprowadził również warsztaty z resuscytacji dla pracowników niepedagogicznych.
1412586557796

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl