HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>
ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Laureatka Konkursu „Święta jak malowane" PDF Drukuj Email

Wielkanocne dobre wiadomości - dotarły do świetlicy

Miło nam poinformować, że uczennica świetlicy szkolnej Alicja Manowska została laureatką              w konkursie wielkanocnym  „Święta jak malowane” organizowanym w Miejskim Domu Kultury „Bogucice – Zawodzie” w Katowicach - głosami jury została oceniona najwyżej w kategorii „Pisanka”- zajęła I miejsce.

Brawo Alicja!!! Gratulujemy, jesteśmy z Ciebie dumni;)

pisanka1

  dyplom pisanka

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl