HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>>
Projekt „W Krainie Bajek i Baśni” PDF Drukuj Email

W marcu klasy I-III udały się kolejny raz na przedstawienie teatralne do Będzina. Tym razem był to spektakl „Kop-ciuszek, czyli bajka o Królewnie, co za dużo ciuchów miała”, odmieniona wersja „Kopciuszka”.  Współczesny  „Kopciuszek” to opowieść-przestroga przed zbyt lekkodusznym i beztroskim odnoszeniem się do prozy życia     i jednocześnie opowieść o wartościach, przyjaźni i dojrzewaniu ale i dojrzałości oraz jak dzięki niej łatwiej poradzić sobie w życiu. Dzieci bardzo żywo reagowały w czasie spektaklu, podobała im się choreografia, scenografia i teledyski.  Nagrodziły aktorów głośnymi brawami.

teatr Bedzin

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl