SZKOLNA

mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Piłkarzyki - nowa gra w świetlicy PDF Drukuj Email

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu chłopców z klasy 2 d Kacpra Maśląga, Rafała Węgrzyna i Alana Kałuży – świetlica otrzymała wyjątkowy prezent - nowe piłkarzyki.

Chłopcy  postanowili sobie za cel, że uzbierają opakowania z akcji Kinder , które wymienią na piłkarzyki.
W akcję zaangażowali wielu młodszych i starszych kolegów- potrzeba było aż 190 punków.

Dzięki nim wychowankowie świetlicy będą mogli milej i aktywniej spędzić czas. Dziękujemy za pomoc  i zaangażowanie Waszym Rodzicom!

Dziękujemy!!! Jesteśmy dumni z Waszej inicjatywy.

pilka