HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>
Piramida zdrowia PDF Drukuj Email

      Ostatnio na zajęciach komputerowych zastanawialiśmy się, co powinniśmy jeść, żeby dobrze się czuć i zachować jak najlepsze zdrowie. Pomogło nam w tym odszukanie najnowszej piramidy zdrowia opracowanej przez naukowców. Naukowcy opracowali ją po to, żeby było łatwo zapamiętać, jakie grupy produktów powinny się znaleźć w codziennym jadłospisie. U podstawy piramidy znajdują się te produkty, które warto jeść do każdego posiłku. Na podstawie tych informacji, za pomocą programu „Paint” narysowaliśmy własne piramidy.

piramida

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl