HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>
ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Radosne wiadomości PDF Drukuj Email

Na przełomie  stycznia i lutego, wychowankowie  świetlicy przygotowywali prace na  Konkurs Ogólnopolski „Różne oblicza miłości” organizowany przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łochowie. Miło mi poinformować,  że na 171 prac   trzy nasze prace zostały bardzo wysoko  ocenione.

Alicja Manowska zajęła I miejsce, w kategorii praca przestrzenna.

1

Paulina Frukacz  zajęła III miejsce w kategorii praca przestrzenna.

2

Magdalena Kozij – Gulińska zajęła III Miejsce w kategorii praca płaska.

3

Wszystkim gratulujemy!!! Jesteśmy z Was dumni!;)

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl