Dzień Europejski 2016 PDF Drukuj Email

blog jf 4698440 7299251 sz flaga ruchoma ueDnia 13.05.2016 odbędzie się w naszej szkole Dzień Europejski dla uczniów klas IV-VI i gimnazjum.
W roku 2016 Katowice uzyskały tytuł Miasta Kreatywnego UNESCO w dziedzinie muzyki, w związku z tym Szkolny Klub Europejski proponuje w tym roku zabawę z muzyką.
Zadaniem klas będzie przygotowanie występu artystycznego związanego z muzyką wylosowanego państwa (piosenki, nagranie teledysku, parodia jakiegoś występu, covery, tańce narodowe itd.)

Występ może być nagrany i dostarczony na pendrivie do 30 kwietnia, bądź na „żywo" w dniu europejskim. Z wszelkimi pytaniami i trudnosciami prosimy kierować się do p. Agnieszki Wolny i Moniki Pająk.

SP klasy 4-6   Gimnazjum
4a J. Kubica -  PORTUGALIA         1A p. Hołota  -  CZECHY